+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Morpa Kampüs

 1. #1
  Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jul 2009
  Mekanım
  Keşke bir mekanım olsa:(
  Yaş
  21
  Mesajlar
  5.662
  Üye Puanı
  4811

  Standart Morpa Kampüs


  Sesli ve Animasyonlu Konu Anlatımları

  Sesli ve animasyonlu konu anlatımlarıyla öğrencilerimize eğlenceli ve kalıcı bir öğrenme ortamı hazırlanmıştır.Konu anlatımlarımız, kazanımlarla birebir uyumlu olduğundan ders sırasında yeterince anlaşılmayan herhangibir konunun hem evde hem de sınıf ortamında tam olarak öğrenilmesini sağlamakta, bu da öğrenci başarısını artırmaktadır.

  Sesli Okuma ve Dinleme Metinleri
  Sesli Okuma ve Dinleme Metinleri, dersin işlenişi sırasında sınıf ortamına bir canlılık getirmekte ve derse zenginlik katmaktadır. Böylelikle öğrencilerimizin okuma ve dinleme becerilerinin gelişmesine önemli bir katkı sağlanmaktadır.

  Etkileşimli Çalışmalar
  Etrkileşimli çalışmalarımızda, kazanımlarla ilgili uygulamalar yer almaktadır. Bu çalışmalarımız farklı tekniklerle hazırlanmıştır.
  Örneğin, matematik dersiyle ilgili problem çözme çalışması yapan bir öğrenci, çalışma sayfasına her girdiğinde, problemdeki sayılar da kendiliğinden değişmektedir. Böylelikle hem kendiliğinden değişen çalışma sayfaları oluşturulmakta, hem de öğrencinin çalışmayı ezberlemesinin önüne geçilmektedir.

  Pekiştirmeler
  Pekiştirme çalışmalarımız, ders kazanımlarının kalıcı olarak öğrenilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu çalışmalar da diğer çalışmalarımızda olduğu gibi her açıldığında farklı bir şekilde gelerek, öğrencilerimize sınırsız bir öğrenme materyali sunmaktadır.

  Etkileşimli Flash Deneyler

  Etkileşimli flash deneylerle "Morpa Kampüs" , hem öğrencilerimizin, hem de öğretmenlerimizin sanal laboratuvarı olacaktır.

  Video Konu Anlatımı ve Deneyler

  Videokonu anlatımı ve deneyler, derslerin anlatımında hem öğrencilerimize hem de öğretmenlerimize destek sağlayıcı niteliktedir. İster derse başlamadan önce, isterse de dersin tekrarında kullanılabilecek bu materyaller, kazanımların öğrenilmesinde ve pekiştirlmesinde olumlu bir etkiye sahiptir.

  Eğitici - Öğretici Oyunlar

  Eğitici ve öğretici oyunlarla dersler çok daha zevkli ve eğlenceli olarak işlenecektir. Öğrencilerimiz ister sınıf ortamında, ister bilgisayar laboratuvarlarında, isterlerse evlerinde bu eğlenceli ve eğitici oyunlarla hem eğlenecek hem de öğreneceklerdir.

  Ödevler

  Derslerde öğrenilen bilgileri ölçmek, değerlendirmek ve pekiştirmekve tekrar etmek amacıyla, öğrencilerize sıkılmadan yapacakları ödevler sunulmaktadır. Bu ödevlerle öğrencilerimizin araştırma, sorgulama, inceleme vb. becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmıştır.

  Ünite - Tema Testleri
  Ünite ve tema testlerimizle, o derse ait ünite ve temayla ilgli edinilen bilgilerin ölçülmesi amaçlanmıştır.Test sonuçlarına göre öğrencilerimizin hangi kazanımlara ne kadar sahip oluğu kolaylıkla tespit edilmektedir.Öğrencilerimizin yanlış cevap verdiklerinde, hangi konu anlatımlarını dinlemeleri ve hangi çalışmaları yapmaları gerektiği bildirilerek gerçek bir ölçme değerlendirme ortamı sunulmaktadır.

  Tarama Sınavları
  Tarama sınavlarımızla ünite ve temalarla öğrenilen bilgiler ölçülmekte, eksik kalan kazanımlar tespit edilmekte ve tekrar edilmesi gereken bölümler, konular vb. öğrencilere rapor hâlinde sunulmaktadır.

  SBS Deneme Sınavları

  SBS bölümümüzde yer alan sınavlarımız, gerek soru tipi, gerek içerik, gerekse soru sayısı bakımından öğrencilerimizin girecekleri SBS sınavlarının provası niteliğindedir. Bu nedenle SBS sınavlarımız öğrencilerin bu sınavlara hazırlanmasında önemli bir yardımcı kaynaktır.

  Soru Bankaları

  Morpa Kampüs’te her ders için ayrı bir soru havuzu yer almaktadır. Bu havuzda yer alan sorular, tema-ünitelere göre, kazanımlara göre ve zorluk derecelerine göre gruplandırılmıfl olup 1000’den fazladır ve tümü yeni müfredata uygun görselli sorulardır.

  Derslere ve Sınıflara Göre Özelleştirilmiş Ekranlar

  Morpa Kampüs, MEB müfredatına uygun şekilde hazırlanmış, ilköğretim bir, iki ve üçüncü sınıflar için Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerini; dört, beş, altı, yedi ve sekizinci sınıflar için Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerini kapsar. Bu derslerde öğrencinin yaşına uygun olacak biçimde ders arayüzleri, sesler, animasyonlar, grafikler ve yazı tipi boyutları özelleştirilmiştir.

  Tam Ekran Sunum

  Tam ekran sunumuyla Morpa Kampüs, sınıf ortamında dersin işlenişi sırasında büyük kolaylık sağlar. Sınıfın her yerinden rahatlıkla izlenerek öğrencilerin dikkatinin dağılmasını önler. Oturdukları yerleri değiştirmeye gerek kalmaz. Sınıf içinde düzenin bozulmasına ve kargaşaya yol açmaz.

  Kazanımlardan İçeriğe Ulaşma
  Morpa Kampüs'te, kazanımlara göre konu sıralamaları oluşturulmuştur. Böylelikle her derse ait konular, yıl içindeki işleniş sırasına göre sisteme yerleştirilmiştir.Bu yüzden, Morpa Kampüs'te istenen derste, istenen konuya ulaşmak çok kolaydır.

  Mesajlaşma
  Morpa Kampüs içeriğinde ve diğer konularda sormak istedikleriniz için "mesajlaşma" servisimiz bulunmaktadır.

  Raporlama

  Öğrencilerin, girdikleri sınavlar ve sonuçları, dinledikleri konu anlatımları, çözdükleri testler, oynadıkları oyunlar, yaptıkları çalışma sayfaları vb. her türlü veri rapor hâlinde sunulmaktadır.

  Aile bilgilendirme

  Morpa Kampüs, sistemi ve öğrencisiyle ilgili her türlü bilgiyi aileyle paylaşarak, hem öğrencinin, hem de ailenin her zaman yanındadır.  Tüm Morpa Kampüs içeriğini, istediği zaman, istediği kadar, dinleyebilir, okuyabilir, çalışabilir ya da çözebilir.
  Sesli konu anlatımları sayesinde temayı-konuyu daha iyi anlar.
  Görsel kalitesi yüksek eğitsel oyun ve etkinlikler bilgileri pekiştirir, öğrenmenin kalıcı olmasını sağlar.
  Yeni sınav sistemine uygun sorularla sınavlara tam olarak hazırlanır.
  Modern ölçme değerlendirme raporlarıyla çabuk, doğru ve güvenilir geri bildirim alır. (Girmiş olduğu sınavların listesi, sınava giriş tarihi, aldığı puan, doğru-yanlış sayısı, sınav sonuç belgeleri vb.)
  Öğrencinin iletişim kurma, araştırma yapma, bilgiye ulaşma ve paylaşma becerisini geliştirir.
  Kendi kendine öğrenme yeteneğini, yaratıcılığını ve özgüvenini artırır.
  Öğretmeninin verdiği ödevleri görür.  Çok değerli bir eğitim materyali olan sesli konu anlatımları ve görsel kalitesi yüksek eğitsel oyunlarla dersi daha rahat anlatır ve pekiştirilmesini sağlar.
  Yeni sınav sistemine uygun binlerce soru ve testler sayesinde öğrenciyi ölçme şansını elde eder.
  Değerlendirme tabloları ile öğrencileri hakkında tam ve doğru bilgi sahibi olur.
  Eğitimler, sınıflar genel raporu başta olmak üzere tek bir tıklamayla onlarca farklı rapora ulaşır.
  Öğrencinin yaptığı her çalışmayı takip eder.
  Öğrenciye çeşitli ödevler verir.  Çocuğun neyi, ne kadar yaptığını, ne kadar çalıştığını görür.
  Test sonuçlarını takip eder, çocuğun gelişimini izler.
  Morpa Kampüs sayesinde, çocuğun eğitsel oyunlarla, etkileşimli etkinliklerle derslerden kopmadan eğlenerek öğrendiğini gözlemler.
  Çocuğun istediği yerden, istediği konuyu, istediği zaman, istediği kadar tekrar etme ve pekiştirme olanağı, velileri ekstra masraflardan (dershane, özel öğretmen vb.) kurtarır.
  Kısacası çocuğu daha ucuz, daha kaliteli ve daha etkili öğretim imkânına kavuşur.

  Nasıl Alınır?  İlköğretimde öğrenmeyi heyecan dolu bir maceraya dönüştüren Morpa Kampüs’e ulaşabilmeniz için aktivasyon koduna ihtiyacınız var.

  Satın Al düğmesine tıklayarak kredi kartınızla Morpa Kampüs'e üye olabilirsiniz.
  Yetkili eğitim danışmanları ve bayilerden edinilecek Morpa Kampüs üyelik kartı satın alarak üye olabilirsiniz. Eğer Morpa Kampüs üyelik kartınız varsa aşağıdaki Üye Ol düğmesini tıklayınız.


  0212 512 62 09 numaralı telefonu arayıp banka veya Posta Çeki havalesi ile satın alabilirsiniz.

  HESAP NUMARALARI
  Akbank İstanbul Sirkeci şubesindeki Morpa Kültür Yayınları Ltd. Şti.’nin TR19 0004 6000 8088 8000 0563 26 IBAN numaralı banka hesabına veya PTT’deki 666 791 nolu posta çeki hesabına toplam bedeli ödeyip, ödeme makbuzunu 0212 512 62 46 no'lu telefona fakslayabilir. (Banka havale ücreti isteyebilir.)
  Kurumunuza gelen satış temsilcilerimizden üyelik kartı satın alarak da Morpa Kampüs'e üye olabilirsiniz.


  İlköğretimde öğrenmeyi heyecan ve eğlence dolu bir maceraya dönüştüren Morpa Kampüs'ten 1 (bir) yıl boyunca yararlanmak için sadece, evet sadece 34.90 TL ödemeniz yeterli.  .

 2. #2
  Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jul 2009
  Mekanım
  Keşke bir mekanım olsa:(
  Yaş
  21
  Mesajlar
  5.662
  Üye Puanı
  4811

  Standart

  Üyelik Paketleri  ÖĞRENCİLER İÇİN

  Morpa Kampüs’e üyelik süresi 1 yıldır.
  Tavsiye edilen üyelik dönemi, eğitim yılı olan 1 eylül- 30 ağustos arasıdır.
  Sistem üyelik süresi dolmadan 1 ay önce üyeliğin yenilenmesi konusunda kullanıcıyı uyarır.
  Morpa Kampüs’e yılın veya eğitim döneminin herhangi bir tarihinde de üye olunabilir. Böyle bir durumda üyelik süresi üyeliğin başladığı tarihten itibaren 1 yıldır.
  Morpa Kampüs üyesi öğrenciler her yıl ağustos ayında otomatik olarak bir üst sınıfa geçerler.
  Morpa Kampüs’ün 1 yıl için geçerli olan yıllık ücreti KDV dahil
  34.90 TL ’dır.

  ÖĞRETMENLER İÇİN

  Öğretmenlerimiz, sınıflarındaki öğrenciler "Morpa Kampüs" üyesi olduğu takdirde, okuttukları sınıfla ilgili her türlü içeriğe, ölçme ve değerlendirme araçlarına ve eğitim ortamında kullanacağı tüm bilgi, veri ve dökümanlara ücretsiz üyelik paketiyle ulaşacaklardır.

  VELİLER İÇİN
  Çocukları "Morpa Kampüs" üyesi olan veliler, çocuklarının yaptığı çalışmaları takip etme olanağı sağlayan ücretsiz üyelik paketimize sahip olacaklardır.

  KURUMLAR İÇİN
  Üyemiz olan kurumlar, sınıflarında ve etüdlerinde sistemde yer alan tüm eğitim materyallerinden yararlanabilecekleri gibi öğrencilerinin de istedikleri zaman, istedikleri yerde Morpa Kampüs'e ulaşmalarını sağlayabilirler.

  Kurumsal üyelik hakkında daha fazla bilgi bilgi almak için lütfen
  0212 512 62 09 numaralı telefonu arayınız.


  .

 3. #3
  I Amasra I Night_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Feb 2011
  Mesajlar
  5.059
  Üye Puanı
  7151

  Standart

  Düzgün Bir Konu .. Tşk'ler...  Mazlumun Zalimden Öç Alacağı Gün, Zalimin Mazluma Zulmettiği Günden Daha Çetindir.

  Hz.Ali [R.a] ...


 4. #4
  Kratos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jan 2011
  Mekanım
  olympusta
  Mesajlar
  1.442
  Üye Puanı
  867

  Standart

  biz zaten bundan alacağızda yinede teşekkür ederim  ThorHemsworth'a teşekkürler

 5. #5
  Kratos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jan 2011
  Mekanım
  olympusta
  Mesajlar
  1.442
  Üye Puanı
  867

  Standart

  Alıntı Night_74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Düzgün Bir Konu .. Tşk'ler...
  sana yanlışlıkla teşekkür ettim ama neyse  ThorHemsworth'a teşekkürler

 6. #6
  Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jul 2009
  Mekanım
  Keşke bir mekanım olsa:(
  Yaş
  21
  Mesajlar
  5.662
  Üye Puanı
  4811

  Standart

  Alıntı çizgisayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  biz zaten bundan alacağızda yinede teşekkür ederim

  Benim öğretmenimde var ve gerçekten çok güzel bende almayı düşünüyorum


  .

 7. #7
  Sezer Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  May 2011
  Mekanım
  Mersin
  Mesajlar
  2.881
  Üye Puanı
  1740

  Standart

  Boşuna üye olduk hiç bizim işimiz değil sakın üye olmayın!


  BU ÜYE ARTIK URAL FANI DEĞİLDİR!

 8. #8
  istanbullu angelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jan 2011
  Mekanım
  istanbul
  Yaş
  16
  Mesajlar
  2.982
  Üye Puanı
  1564

  Standart

  annemde babamda kardeşlerimde bende var kardeşlerim kullanmadı maymun iştahlılar ama ben bitirdim hepsini 9. #9
  Kayıtsız

  Standart

  Morpa Kampüs’ün 1 yıl için geçerli olan yıllık ücreti KDV dahil
  34.90 TL ’dır.
  yok 58.80 TL+ Konu Cevaplama Paneli

Popüler Aramalar:

morpa kampüs

anything

yhs-ddc_bd

morpa kampüs oyunları

morpa kampüs öğretmenden öğrencilere sınava çalışmak için giriş

Morpakampüs.

5.sinif 1 aylik her soru morpa kampüs

morpakampüs

morpakampüs

morpa kampüs sınav havuzu

keske ders calismak daha kolay olsa marpa kampus uye ol

morpa kampüs üyelik

morpa kampüs satış yerleri

morpa kampus sorular

Konu Etiketleri

Bu Konuyu Alttaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz!

Bu Konuyu Alttaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz!

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
çorlu emlak

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0